DMS-IN.CLOUD získává titul Pozoruhodný produkt 2023

Řešení DMS-IN.CLOUD od Digital Resources a.s. obdrželo ocenění Pozoruhodný produkt 2023 od magazínu Business IT.

Díky DMS-IN.CLOUD může mít k dispozici profesionální platformu pro správu dokumentů téměř každý, a to prakticky ihned po zakoupení, jelikož řešení poskytuje předpřipravené úložiště. I menší firmy mohou zároveň těšit z robustní architektury na straně serverů díky provozu v profesionálním datovém centru.

Základní balíček DMS-IN.CLOUD obsahuje licenci DMS (Document Management System) M-Files, standardní uživatelskou IT podporu, služby datacentra, základní školení uživatelů a další. Základní balíček DMS-IN.CLOUD pořídíte již od 590 Kč/uživatel/měsíc. 

Digital Resources je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb. Na trhu informačních technologií působíme od roku 1997 a zaměřujeme se na 4 klíčové oblasti: DMS, CRM, ERP a IT služby. Aktuálně jsme Global TOP 10 partnerem DMS M-Files s působností v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu máme také vlastní CRM systém Intuo – Company Intelligence, který pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě.

Mezi zákazníky Digital Resources patří například Americká obchodní komora, Bayer, Britská obchodní komora, Compas Automatizace, ČEZ ESCO, Deloitte Central Europe Limited, Glatzová & Co., KKCG, Medesa, Medicton Group, PETROF, PHOENIX lékárenský velkoobchod, PKS Stavby, PRK Partners, Řanda Havel Legal, Skils advokátní kancelář, SPOLCHEMIE a další.